Webshop bestellingen binnen 3/4 dagen bezorgd

Fotoverslag NAC – Go Ahead Eagles (1-0)

Go Ahead Eagles zit in een lekkere flow: er werd gewonnen van Aston Villa en ook tegen Excelsior Rotterdam pakte de ploeg van trainer Melvin Boel drie punten. Die reeks mogen we door gaan zetten in Breda, waar NAC op zaterdagavond de tegenstander is. Slechts een paar dagen voor de Europese trip naar Salzburg reizen we Kowet achterna richting het zuiden van Nederland.

We mogen vandaag met een autocombi naar Breda en daar maken aardig wat supporters gebruik van. Van de 700 beschikbare kaarten zijn er 530 verkocht. Niet volledig uitverkocht dus, maar een paar dagen voor Salzburg is dat een prima resultaat. In Breda worden we ontvangen zoals we gewend zijn: hier doen ze het net een beetje anders. Geen trommels welkom in de vissenkom van Breda.

Gelukkig zijn wij vrij inventief en weten we de trommel, zonder gedoe of geweld, toch mee te smokkelen in het uitvak. Dat is al de eerste winst van vandaag. Mede door die trommel zijn we vocaal goed aanwezig. De sfeer zit er goed in en tijdens de vuurwerkshow van NAC, dat ‘50 jaar avondje NAC’ viert, gaan in het uitvak de grote vlaggen de lucht in.

Het vuurwerk van voor de wedstrijd is geen voorbode voor het spel van Kowet. NAC is veel beter en de elf uit Deventer komen in de eerste helft nauwelijks in de buurt van het doel van de tegenstander. In de tweede helft doet NAC wat we al een tijdje zien aankomen: de ploeg maakt 1-0 via een mooie goal van Juho Talvitie.

Ook daarna lijkt Go Ahead niet wakker te worden: het is geen schim van de ploeg die een paar weken geleden won van Aston Villa. We verliezen terecht met 1-0 van NAC en gaan met lege handen terug naar Deventer. Gelukkig kunnen we de nederlaag snel achter ons laten, want de trip naar Salzburg staat op het programma. Duizenden supporters zullen deze week afreizen naar Oostenrijk, waar het een roodgeel feest zal gaan worden. Inmiddels hebben we toestemming gekregen voor een corteo naar het stadion! De laatste puntjes worden nog op de i gezet, maar meer informatie volgt zo snel mogelijk via onze social media kanalen.