Webshop bestellingen binnen 3/4 dagen bezorgd

Seizoensopening 26/27

Het is vrijdagavond en het nieuwe seizoen staat op het punt van beginnen. Vanavond speelt Go Ahead Eagles thuis tegen promovendus Willem II en dus verzamelen we de avond van tevoren op de Wilhelminabrug voor de jaarlijkse brugactie.

Honderden supporters zien vanaf de Welle dat er een spandoek van 115 meter lang naar beneden komt. Het doek dat eerder gebruikt werd tegen FC Twente krijgt opnieuw een mooie plek.

‘Go Ahead, ik hou van jou het meest.’

Veel duidelijker kan het niet. De actie wordt aangevuld met een paar flinke rookbommen. Wanneer de brug en de IJssel bedekt zijn met een laag rook, gaan de fakkels aan en gaat het siervuurwerk de lucht in.

Het is een zeer geslaagde opening van het seizoen 2026/2027, dat voor ons dus begint in eigen huis. Trek vanavond allemaal je roodgele (thuis)shirt aan en komt daarin naar de Adelaarhorst, zodat onze Horst net als vorig jaar roodgeel kleurt tijdens de eerste thuiswedstrijd!